ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Pielęgnacja systemów

Pielęgnacja systemów

Bardzo istotną zasadą, aby włosy jak najdłużej zachowały zdrowy wygląd, jest regularna kontrola i pielęgnacja.

Po zagęszczeniu włosów w Perfect Hair Clinic, metodą niechirurgicznego uzupełnienia włosów, zapraszamy naszych klientów na bezpłatną wizytę kontrolną, w celu sprawdzenia integracji nowych włosów z własnymi włosami.

Zapraszamy do nas wszystkie osoby, które cierpią z powodu wypadania włosów i nie są zadowolone ze swojego wyglądu oraz osoby, które już mają uzupełnione włosy różnymi technikami i potrzebują pomocy w codziennej pielęgnacji, koloryzacji oraz stylizacji.

Oferta pielęgnacyjna Perfect Hair Clinic skierowana jest również do osób, które mają nowe włosy (nie tylko z naszej firmy!) i potrzebują profesjonalnego strzyżenia integrującego i dobrania koloru własnych włosów, tak aby odpowiadał on noszonemu przez nas systemowi. Dzięki wieloletnim doświadczeniu i wielu szkoleniom jesteśmy w stanie wykonać dla każdego klienta inny rodzaj fryzury, dobranej pod kątem jego marzeń i oczekiwań. Zadbamy o to, aby system i własne włosy były zintegrowane w taki sposób, aby każdy klient mógł się czesac także i bez naszej codziennej pomocy!

Pamiętajmy, że system jest tym samym, co własne włosy – i wymaga podobnej pielęgnacji. Częste mycie i odżywianie nowych włosów to podstawa. I to możemy zrobić sami! Jednak dla utrzymania naszych nowych włosów w perfekcyjnym stanie przez długie miesiące, proponujemy pomoc zaufanego fryzjera. Szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych wykonanych profesjonalnymi kosmetykami pomoże utrzymać nowe włosy w idealnej kondycji przez długi czas.