ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Pielęgnacja włosów i fryzjerstwo

Zacznijmy od prawdy podstawowej: kondycja naszych włosów zależy w dużym stopniu od stanu skóry głowy. Klimat, zła dieta, nieodpowiednio wykonane koloryzacje niszczą ochronę hydrolipidową skóry głowy i strukturę włosów.

Dlatego w Perfect Hair Clinic proponujemy Zabiegi Dermotrychologiczne dla poprawienia kondycji skóry głowy i mieszków włosowych jak również Zabiegi Pielęgnacyjne dla włosów i skóry głowy, wykonywane przed i po koloryzacji, w równym stopniu skupiające się na włosach.


Oto trzy kroki, które do tego prowadzą:

KROK I – Głębokie oczyszczenie włosów i skóry głowy

Podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym jest tu masaż skóry głowy w trakcie mycia szamponem głęboko oczyszczającym, który usuwa nadmiar sebum, kurz i pozostałości po środkach do stylizacji. Zawarty w szamponie pantenol łagodzi podrażnienia oraz intensywnie nawilża.

KROK II – intensywna regeneracja połączona z masażem i kompresem

Na oczyszczone, a następnie osuszone włosy i skórę głowy nakładamy maskę regenerującą dobraną odpowiednio do rodzaju, koloru i kondycji włosów. Następnie wykonujemy masaż skóry głowy, który ma także funkcję relaksującą. Po zakończeniu masażu włosy nagrzewa się przez ok. 20-30 minut w celu lepszego wchłonięcia się produktu.

KROK III – Nawilżenie i ochrona włosów

Na całej długości osuszonych włosów rozprowadzamy specjalnie dobraną odżywkę (nie wymagającą spłukiwania), która dodatkowo nawilża włókno włosowe, poprawia podatność włosów na czesanie oraz chroni je przed działaniem wysokiej temperatury.

W wyniku zabiegu Rytuału Pielęgnującego skóra głowy jest oczyszczona i odżywiona, a włosy stają się lśniące i zdrowe.