ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

UZUPEŁNIANIE WŁOSÓW NA SIATCE – SKUTECZNE SYSTEMY

UZUPEŁNIANIE WŁOSÓW NA SIATCE – SKUTECZNE SYSTEMY

Utrata włosów często wiąże się ze spadkiem samooceny i zamknięciem na otoczenie. Aby zminimalizować negatywny wpływ zmian, pragniemy zaproponować Klientom rozwiązania, które nie będą powodować dodatkowego uczucia dyskomfortu i sprawią, że będą mogli ponownie poczuć się pewnie we własnej skórze.

Uzupełnianie włosów na siatce InvisibleSkin pozwala uzyskać rezultat imitujący naturalne włosy. W przeciwieństwie do peruk, które często się przesuwają i nie wyglądają naturalnie, oferowane przez nas systemy uzupełniania pozwalają zachować naturalny wygląd dzięki temu, że mikroskóra imituje kolor głowy, a same włosy wyglądają, jakby z niej wyrastały. Oferujemy kilkanaście typów mikroskóry, by zadowolić naszych Klientów i sprostać ich wymaganiom. Siatka, na której mocujemy włosy metodą wtapiania lub węzełkową, jest cienka i oddychająca – dzięki temu zachowuje się jak naturalne włosy i tak należy ją traktować. Marzysz o uprawianiu sportów ekstremalnych, pływaniu w basenie oraz układaniu modnych fryzur? Dzięki mikroskórze InvisibleSkin stanie się to możliwe.

Nasza klinika włosa Perfect Hair Clinic to miejsce, w którym otrzymasz zupełnie nowe włosy lub zagęścisz swoje własne. W naszej kulturze włosy są symbolem atrakcyjności, a osoby z bujną fryzurą wyglądają młodziej i są bardziej pewne siebie. Dzięki nowoczesnym technologiom nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zagęścił swoje włosy, korzystając z metody, która jest bezpieczna, niechirurgiczna i bezbolesna. Dzięki InvisibleSkin zapomnisz o utracie włosów, a osoby z Twojego otoczenia nawet nie będą przypuszczały, że nie jest to Twoja naturalna fryzura. Nasza klinika włosa, której siedzibą jest Warszawa, zaprasza Klientów z całej Polski pragnących zmienić swoje życie.

Pozostałe aktualności