ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Włosy

Włosy słowiańskie

Są to włosy najbardziej cenione na całym świecie, ze względu na swój jedwabisty połysk, gładką strukturę i miękkość. Ze względu na pochodzenie idealnie pasują do urody większości Polaków, dzięki temu idealnie nadają się na uzupełnienia włosów i wyglądają bardzo naturalnie. Naturalne, dziewicze (nigdy nie farbowane) włosy słowiańskie pochodzą z krajów takich jak: Rosja, Polska, Ukraina. Proces przygotowywania włosów słowiańskich jest bardzo delikatny. Dzięki ich jasnym, naturalnym odcieniom nie trzeba ich poddawać procesom dekoloryzacji. Do tonowania koloru używamy farb niezawierających amoniaku i związków kwasowych. Dzięki temu możemy uzyskać np. naturalne refleksy lub balejage, a włosy pozostają zdrowe i silne. Systemy uzupełnień wykonane z włosów słowiańskich są bardzo trwałe. Ich cena jest zazwyczaj nieco wyższa, ale jakość systemu jest nieporównywalna z innymi.

Włosy europejskie

Są to włosy pochodzące z południowej Europy, głównie z Włoch oraz Hiszpanii. Włosy europejskie są popularne ze względu na ich niską cenę. Są niezwykle gładkie i błyszczące i mają delikatnie falującą strukturę. Niestety ich naturalne odcienie są dosyć ciemne. Dlatego też, aby uzyskać jaśniejsze, słowiańskie odcienie, włosy europejskie muszą być poddane zabiegom rozjaśniającym. Uzupełnienia z nich są dosyć trwałe i miłe w dotyku, najczęściej polecane dla osób preferujących ciemniejsze kolory. Jednak podczas noszenia, użytkowania, mogą potrzebować bardziej intensywnego nawilżenia.

Włosy indyjskie

Włosy te z natury są grube i proste, jednak posiadają naturalną skłonność do falowania, przez co dobrze poddają się zabiegom stylizacji. Zawsze są to włosy bardzo ciemne i zanim uzyskany zostanie odpowiedni kolor, należy poddać je procesowi rozjaśniania. Systemy uzupełnień z włosów indyjskich mają dosyć krótki okres użytkowania, stosunkowo szybko tracą swoją gładkość i blask, szybciej też zaczynają się plątać. Należy je wtedy poddawać intensywnym zabiegom regenerującym. Poprzez swoje właściwości systemy uzupełnień nie są zbyt trwałe i najczęściej polecane dla osób potrzebujących uzupełnienia włosów na krótszy czas.