ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Częściowe uzupełnianie włosów

Częściowe uzupełnianie włosów

Częściowe uzupełnianie ubytków włosów

  • ubytki po bliznach operacyjnych
  • ubytki powstałe w wypadkach losowych, np. poparzenia

Wiele osób: kobiet, mężczyzn i dzieci, traci swoje włosy w wypadkach losowych lub po przebytych operacjach (blizny pooperacyjne). Niestety w miejscach powstałych obrażeń lub zmienionych chorobowo, włosy nie zawsze odrastają, co stanowi bardzo duży problem i jest przyczyną nadmiernego stresu. Problem ten, może być również przyczyną niskiej samooceny i ogólnego gorszego samopoczucia, jak również ma wpływ na nasze życie zawodowe i towarzyskie.

W przypadku oparzeń na głowie, skóra staje się bardzo delikatna i jest dużo przeciwwskazań do wykonania przeszczepu włosów, niekiedy jest to całkowicie niemożliwe.

W tych właśnie przypadkach, do kamuflowania małych obszarów, doskonale sprawdzi się metoda niechirurgicznego uzupełniania włosów, która nie powoduje żadnych skutków ubocznych, jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje uczuleń. Bezpieczeństwo zapewniają produkty najwyższej jakości, które są przebadane dermatologicznie.

Do kamuflowania małych obszarów wykorzystywana jest baza z bardzo cienkiego i przeźroczystego, elastycznego materiału imitującego skórę. Każdy włos jest wtapiany bezpośrednio w bazę, dzięki czemu nie ma widocznych wiązań. Najczęściej taki system uzupełniania włosów stosuje się w przypadkach, gdzie wiemy, że włosy już nie odrosną.

Wszystkie parametry takie jak gęstość włosów czy kolor wybierany jest indywidualnie dla każdego Klienta.