ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Usługi

 

W dzisiejszych czasach włosy kojarzą się ze zdrowiem i atrakcyjnością. Mężczyźni i kobiety z gęstą czupryną są pozytywniej postrzegani zarówno przez otoczenie, jak i płeć przeciwną. Utrata włosów bywa często początkiem problemów związanych z samooceną i jakością życia.

Klinika włosów Perfect Hair Clinic pomoże Ci pozbyć się wstydliwego problemu i znów odzyskać pewność siebie. Przeprowadzając szczegółowy wywiad i badając skórę głowy, zdradzimy Ci sposoby na wypadanie włosów, które mogą zahamować ich utratę, odżywić je i pobudzić mieszki włosowe do tworzenia nowych włosów. W tym celu zaproponujemy kurację trychologiczną przy użyciu innowacyjnych preparatów dermotrychologicznych. W naszej ofercie znajduje się doskonały sposób na łysienie, czyli uzupełnianie włosów dla kobiet i mężczyzn przy użyciu nowoczesnych metod. Wszystkim Klientom możemy zaproponować również szeroki wybór peruk Queen of Nature z naturalnych słowiańskich włosów, które pomożemy dobrać tak, by stworzyć wymarzoną fryzurę.

Sposób na wypadające włosy to przede wszystkim odpowiednia pielęgnacja skóry głowy, dlatego proponujemy również zabiegi pielęgnacyjne dla włosów i skóry, którą pokrywają. Zajmujemy się każdego rodzaju łysieniem (zarówno naturalnym, jak i chorobowym), potrafimy skutecznie uzupełnić ubytki we włosach lub w całości odtworzyć upragnioną fryzurę. Dzięki nowoczesnej technice Invisible Skin, mikroskórze, w którą wtapia się nowe, idealnie dopasowane kolorystycznie włosy, nie ma żadnej różnicy między naturalną fryzurą a niechirurgicznym uzupełnieniem.