ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Systemy uzupełniania włosów

Perfect Hair Clinic oferuje wszystkim Klientom, bez względu na wiek i stan włosów (a nawet ich brak), systemy niechirurgicznego uzupełniania włosów i zagęszczanie włosów. Wykorzystujemy własną metodę uzupełniania, zwaną InvisibleSkin. Z tej metody mogą bezpiecznie korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci, dobrymi kandydatami są również osoby, które całkowicie utraciły włosy. W naszej ofercie znajduje się całościowe lub częściowe niechirurgiczne uzupełnianie włosów.

Uzupełnianie włosów na siatce – skuteczne systemy

Utrata włosów często wiąże się ze spadkiem samooceny i zamknięciem na otoczenie. Aby zminimalizować negatywny wpływ zmian, pragniemy zaproponować Klientom rozwiązania, które nie będą powodować dodatkowego uczucia dyskomfortu i sprawią, że będą mogli ponownie poczuć się pewnie we własnej skórze.

Uzupełnianie włosów na siatce InvisibleSkin pozwala uzyskać rezultat imitujący naturalne włosy. W przeciwieństwie do peruk, które często się przesuwają i nie wyglądają naturalnie, oferowane przez nas systemy uzupełniania pozwalają zachować naturalny wygląd dzięki temu, że mikroskóra imituje kolor głowy, a same włosy wyglądają, jakby z niej wyrastały. Oferujemy kilkanaście typów mikroskóry, by zadowolić naszych Klientów i sprostać ich wymaganiom. Siatka, na której mocujemy włosy metodą wtapiania lub węzełkową, jest cienka i oddychająca – dzięki temu zachowuje się jak naturalne włosy i tak należy ją traktować. Marzysz o uprawianiu sportów ekstremalnych, pływaniu w basenie oraz układaniu modnych fryzur? Dzięki mikroskórze InvisibleSkin stanie się to możliwe.

Nasza klinika włosa Perfect Hair Clinic to miejsce, w którym otrzymasz zupełnie nowe włosy lub zagęścisz swoje własne. W naszej kulturze włosy są symbolem atrakcyjności, a osoby z bujną fryzurą wyglądają młodziej i są bardziej pewne siebie. Dzięki nowoczesnym technologiom nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zagęścił swoje włosy, korzystając z metody, która jest bezpieczna, niechirurgiczna i bezbolesna. Dzięki InvisibleSkin zapomnisz o utracie włosów, a osoby z Twojego otoczenia nawet nie będą przypuszczały, że nie jest to Twoja naturalna fryzura. Nasza klinika włosa, której siedzibą jest Warszawa, zaprasza Klientów z całej Polski pragnących zmienić swoje życie.

Zobacz, jak dużą przemianę przeszli nasi dotychczasowi Klienci, którzy zdecydowali się na niechirurgiczne uzupełnianie włosów – przekonaj się, że utrata włosów nie musi oznaczać rezygnacji z szansy na piękny i zdrowy wygląd! Nasze usługi obejmują nie tylko uzupełnianie włosów różnymi metodami (m.in. na siatce), ale także kompleksową stylizację nowej fryzury!

Pomożemy odzyskać pewność siebie osobom, które utraciły ją wskutek stopniowej utraty włosów. Nasze systemy uzupełniania włosów są bezbolesne i bezpieczne, szczególnie polecane osobom, które nie chcą zdecydować się na transplantację. Klinika włosów Perfect Hair Clinic oferuje również pomoc osobom, które wcześniej korzystały z podobnych usług, lecz nie są zadowolone z efektów lub chcą profesjonalnie zadbać o uzupełnione już włosy, poddając je odpowiedniej pielęgnacji i zabiegom fryzjerskim.