ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Uzupełnianie włosów dla mężczyzn

Uzupełnianie włosów dla mężczyzn

Dla wielu panów gęsta czupryna to atrybut ich męskości! Tym trudniej przychodzi im zaakceptować ich utratę. Tymczasem to właśnie oni są na nią narażeni o wiele bardziej niż kobiety!Najczęstszą postacią łysienia męskiego jest tzw. androgenowe. Jego przyczyna nie jest do końca poznana, choć w świetle ostatnich badań można zaryzykować twierdzenie, że decydującą rolę odgrywają w tym przypadku względy natury genetycznej. Gorsza wiadomość jest taka, że procesu tego nie da się ani powstrzymać, ani tym bardziej odwrócić! I w tym momencie z pomocą przychodzi Perfect Hair Clinic!

Mężczyźni o wiele bardziej boją się zmian w swoim wyglądzie oraz ich oceny przez otoczenie. Doskonale to rozumiemy i dlatego specjalnie dla panów przygotowaliśmy metodę „Pasmo po paśmie”, pozwalającą stopniowo i w niezauważalny dla otoczenia sposób wrócić do gęstej fryzury. Jest to metoda, dzięki której każdy mężczyzna będzie się czuł się komfortowo i naturalnie. Stopniowo, subtelnie dodajemy nowe włosy do twojego systemu, obniżamy linię czoła i delikatnie zmniejszamy zakola. Jest to doskonała metoda dla tych mężczyzn, którzy chcą zmienić swój wygląd, a jednocześnie uniknąć podejrzeń i komentarzy innych osób.

 

Pielęgnacja nowych włosów jest łatwa i nie sprawia problemów. Nowe włosy traktujemy jak swoje własne – myjemy szamponem przeznaczonym dla systemów wykonanych z naturalnych włosów, a potem suszymy i stylizujemy według własnych preferencji. Nasi klienci bez problemu mogą uprawiać ulubione dyscypliny sportowe – nawet te najbardziej extremalne.

Naszych klientów zapraszamy też do korzystania z naszego profesjonalnego serwisu fryzjerskiego, który obejmuje codzienną pielęgnację, strzyżenie – tak, aby idealnie zintegrować własne włosy z nowymi, uzupełnionymi – oraz regenerację, aby utrzymać nowe włosy w jak najlepszej kondycji.

Dzięki niechirurgicznej metodzie uzupełniania włosów stosowanej w Perfect Hair Clinic nasi Klienci już zawsze będą mogli cieszyć się piękną i naturalną fryzurą!