ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Galeria

Trwałe efekty zabiegów trychologicznych

Perfect Hair Clinic to klinika trychologiczna, czyli miejsce, w którym możesz kompleksowo zadbać o stan swoich włosów, sięgając do źródeł związanych z nimi problemów, a nie jedynie znosząc uciążliwe dla ciebie objawy. Nasz złożony z doświadczonych, wysokiej klasy specjalistów zespół może skutecznie dopomóc ci w terapii takich zaburzeń (a przy tym – niedoskonałości urody) jak nadmierne wypadanie włosów, ich łamliwość czy przetłuszczanie się.

U źródła wielu problemów z włosami tkwią choroby skóry głowy. Dlatego właśnie postępowanie zmierzające do metamorfozy twojej fryzury, musi objąć profesjonalną diagnozę i dermokurację Efekty zabiegów trychologicznych cię zaskoczą. Dzięki nam będziesz cieszyć się piękną fryzurą nie tylko w ciągu pierwszych dni po zabiegu. Problem, z którym się do nas zgłosisz, jesteśmy w stanie rozwiązać raz na zawsze.

Spektakularne metamorfozy w Perfect Hair Clinic

Naszą specjalnością jest niechirurgiczne uzupełnianie włosów. To innowacyjne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemem ich nadmiernego wypadania z powodu zmian, które nie poddają się leczeniu (np. zaburzeń gospodarki hormonalnej związanych z ciążą). Stosowana przez nas metoda pozwala zagęścić (lub całkowicie odtworzyć) twoją fryzurę z wykorzystaniem prawdziwych włosów, mocowanych w niewidoczny sposób na imitującej skórę siatce.

Nie tworzymy sztucznie wyglądających peruk! Wpleciemy w twoją fryzurę naturalne włosy słowiańskie (pochodzące z krajów Europy Wschodniej), europejskie (z południa kontynentu) lub indyjskie. Różnią się kolorem, grubością, stopniem skrętu – z łatwością dostosujemy uzupełnienie do twoich własnych włosów (i twoich preferencji). Możesz już w ciągu jednego spotkania z nami przejść wymarzoną metamorfozę lub poddać się jej w kilku etapach – by zmiana odbyła się dyskretnie, w sposób niezauważalny dla otoczenia.