ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Czym się zajmujemy?

Czym się zajmujemy?

Klinika włosów Perfect Hair Clinic zajmuje się przede wszystkim nowoczesnymi metodami niechirurgicznego uzupełniania włosów, będącymi alternatywą dla bolesnych transplantacji i niewygodnych, sztucznych peruk i tupetów, które często są powodem obniżonej samooceny i niezadowolenia z jakości życia. Oferujemy również badania i zabiegi trychologiczne, będące częścią dziedziny medycyny skupiającej się na problemach skóry głowy, łysieniu i wypadaniu włosów.

Nasza metoda InvisibleSkin jest całkowicie bezbolesna, dzięki czemu może z niej skorzystać nawet dziecko. Co więcej, wszelkie materiały, których używa nasza wykwalifikowana kadra, są przebadane dermatologicznie, a technologie przez nas używane zostały przetestowane w najlepszych światowych laboratoriach. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, badając skórę jego głowy i przeprowadzając szczegółowy wywiad, co pozwala nam na zastosowanie odpowiednich materiałów i zalecenie dermokuracji.

Nasz doświadczony zespół wykonał już kilkaset systemów, dzięki czemu potrafi profesjonalnie dobrać odpowiednie mikroskóry, skupiając się na kolorze naturalnych włosów oraz ich grubości i gęstości. Pozytywne opinie Klientów wiele dla nas znaczą, dlatego do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością.

Jeśli i Ty cierpisz na problem wypadających włosów, skorzystaj z naszej nowoczesnej metody, która pozwoli Ci zapomnieć o problemie i ponownie korzystać z życia, bez wstydu i skrępowania. Ten komfort zapewni Ci nasza specjalistyczna klinika włosów.

Warszawa, ul. Dobra 11 – to miejsce, w którym znów poczujesz się sobą!

Świadomość, że możemy pomagać naszym klientom w odzyskaniu atrakcyjnego wyglądu daje nam zawsze ogromną satysfakcję!