ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Peruki damskie w Perfect Hair Clinic Warszawa

Peruki damskie z perukarni
Perukarnia Warszawa - Peruki naturalne
Peruki z włosów naturalnych z Perukarni

Pewność siebie to klucz do sukcesu i powodzenia nie tylko w życiu zawodowym, ale także w codziennych sytuacjach. Jednym z jej fundamentów jest świadomość, że nasz wygląd nie odbiega od normy, a my czujemy się ze sobą dobrze. W życiu zdarzają się jednak sytuacje, w których nasza pewność siebie może zostać wystawiona na próbę. Jednym z powodów mogą być problemy ze skórą głowy i włosami.

Wizyta w Perfect Hair Clinic Warszawa może się okazać doskonałym remedium na problemy związane z utratą włosów. W naszej klinice, prócz niechirurgicznego uzupełniania włosów, oferujemy również tradycyjne metody na odzyskanie perfekcyjnej fryzury – peruki!

Peruki znane są ludzkości od wieków – zdobiły głowy starożytnych Egipcjan, a szczyt popularności przeżywały w XVII wieku, kiedy to stanowiły dowód wysokiego statusu społecznego swojego właściciela. Współcześnie używa się kolorowych, syntetycznych peruk jako dodatek do imprezowego przebrania oraz peruk, które pozwalają na odtworzenie naturalnej fryzury.

Peruki naturalne – indywidualna oferta

W Perfect Hair Clinic oferujemy peruki z włosów naturalnych z renomowanej linii Queen Of Nature, wykonane z najwyższej jakości włosów słowiańskich. Ten rodzaj włosa, ze względu na pochodzenie, będzie najbliższy naturalnej strukturze osoby planującej noszenie peruki. Dzięki temu, znacznie łatwiej będzie uzyskać fryzurę zbliżoną do tej, która była noszona w przeszłości.

Proponowane przez nas peruki naturalne zrobione są z włosów dziewiczych. Oznacza to, że każdy włos wykorzystany do zrobienia peruki, nigdy nie był poddawany zabiegom chemicznym , w tym m.in. farbowaniu. Rzeczywiste odcienie oraz naturalne różnice między pojedynczymi włosami, pozwalają na uzyskanie typowej barwy fryzury, niwelując sztuczny efekt, który cechuje peruki z włosów syntetycznych.

Nienaruszona struktura włosa i odpowiednia długość, pozwalają na dostosowanie peruki do indywidualnych potrzeb każdej naszej Klientki. Wszystkie peruki damskie, dostępne w naszej ofercie, można dowolnie strzyc i układać, zgodnie z życzeniem Klientki. Dzięki odpowiedniemu dopasowaniu koloru oraz fryzury, moment, w którym Klientka zdecyduje się na perukę, może zostać przez jej otoczenie prawie niezauważony!

Nasze peruki naturalne wykonane są na bazie mikroskóry trzech różnych typów i rozmiarów, które umożliwiają jak najlepsze dostosowanie produktu do głowy Klientki. Podczas projektowania peruki, przywiązujemy szczególną uwagę do zapewnienia wysokiego komfortu jej noszenia. Pragniemy, aby Klientki mogły czuć się swobodnie w swojej nowej fryzurze. Do każdej bazy, włosy mocowane są poprzez jeden z trzech sposobów – materiały termoelastyczne, mikroklipsy lub połączenie obu metod.

W procesie projektowania naszych peruk, braliśmy pod uwagę opinie każdej naszej Klientki. Dzięki temu, nasze produkty spełniają wszelkie wymogi i pozwalają na odzyskanie perfekcyjnej fryzury. Wybierając Perfect Hair Clinic w Warszawie, każdy z naszych Klientów może mieć pewność profesjonalnej obsługi i doboru rozwiązania, które będzie uwzględniać wszystkie indywidualne potrzeby naszych Gości. Zapraszamy do naszej Kliniki!

Peruki damskie na zamówienie – skontaktuj się z nami!

Peruki damskie Perfect Hair Clinic
Peruki damskie blond
Peruki damskie ciemne
Peruki długie
Peruki ciemne włosy
Peruki naturalne
Peruki włosy falowane
Peruki delikatny blond
Peruki jasne włosy
Peruki krótkie włosy