ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

O Klinice

Komu w Warszawie potrzebny jest trycholog?

Każdy – niezależnie od płci, wieku czy stylu życia – chce mieć zdrowe, mocne, lśniące włosy, które każdego poranka z łatwością ułożą się w dodającą urody fryzurę. Niestety, nie wszyscy mają tyle szczęścia. Osoby niezadowolone ze swojego wizerunku najczęściej szukają pomocy w salonie fryzjerskim. Jednak nawet najlepsza stylizacja nie ograniczy problemu wypadania włosów albo ich szybkiego przetłuszczania się po umyciu. W takim przypadku niezbędne jest wsparcie specjalisty w dziedzinie trychologii!

Perfect Hair Clinic – skuteczne sposoby na wymarzoną fryzurę

Perfect Hair Clinic to miejsce, w którym nie dążymy do chwilowej poprawy wyglądu fryzury poprzez jej umiejętne strzyżenie czy trwałą koloryzację. Świadczymy i tego typu usługi (w końcu pięknie zapleciony warkocz czy modnie przystrzyżona grzywka to przysłowiowa „kropka nad i”!), ale przede wszystkim chcemy, by nasi klienci mieli zdrową skórę głowy, a dzięki temu mogli cieszyć się pięknymi włosami. Dlatego pierwszym i kluczowym elementem naszych działań jest konsultacja trychologiczna.

Badanie skóry głowy i terapia w Perfect Hair Clinic

Badanie trychologiczne (czyli badanie skóry głowy) i szczegółowy wywiad z Klientem pozwalają nam poznać przyczynę jego problemów. Z zastosowaniem nowoczesnego urządzenia do trichoskopii jesteśmy w stanie przeanalizować stan cebulek włosowych, oglądając je nawet w 200-krotnym powiększeniu. Dzięki rozległej wiedzy i doświadczeniu w dziedzinie trychologii dobieramy najodpowiedniejszą dla danej osoby dermokurację, po której stan jej włosów ulega wymarzonej poprawie.

InvisibleSkin – bezbolesna metoda zagęszczania włosów

Choć oferujemy szereg skutecznych zabiegów trychologicznych, nie zawsze jesteśmy w stanie zapobiec wypadaniu włosów, np. na skutek uwarunkowań genetycznych czy zaburzeń gospodarki hormonalnej. Współcześnie takie problemy nie przekreślają jednak szansy na piękną, naturalnie wyglądającą fryzurę! Specjalizujemy się w tworzeniu systemów niechirurgicznego uzupełniania włosów. InvisibleSkin to znakomita alternatywa dla bolesnych przeszczepów i niewygodnych peruk. To włosy, które możesz traktować jak własne!