ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Uzupełnianie włosów dla kobiet

Zdrowe, gęste i zadbane włosy o pięknym naturalnym kolorze powinny być atrybutem każdej kobiety i pozwalać jej czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Utrata włosów spowodowana może być różnymi czynnikami i spotkać nas w każdym wieku. Trudno też czasem znaleźć jej przyczynę. Najczęściej jest ona związania z nieprawidłowym działaniem hormonów (np. w czasie ciąży czy menopauzy), nadmiernym stresem lub zbyt częstymi i intensywnymi zabiegami fryzjerskimi. U kobiet, w odróżnieniu od mężczyzn, którzy borykają się z reguły z problemem coraz bardziej powiększających się z wiekiem zakoli, najczęściej mamy do czynienia z przerzedzeniem się włosów w centralnej części głowy przy jednoczesnym zachowaniu ich w okolicy czołowej. Następstwem tego może być dyskomfort psychiczny, wyrażający się w obniżonym poczuciu własnej atrakcyjności i braku akceptacji dla swojego wyglądu.

Proponowane przez Perfect Hair Clinic metody likwidują każdy problem dotyczący włosów. Zanim zaproponujemy Ci konkretną ofertę, przeprowadzamy z Tobą wnikliwą rozmowę, aby poznać Twoje potrzeby i znaleźć satysfakcjonujące Cię rozwiązanie. Zgodnie z Twoim życzeniem możesz mieć tak modny ostatnio odrost, naturalne jak od słońca delikatne pasemka lub zdecydowany, intensywny kolor i nowoczesną fryzurę, jaką sama dla siebie wybierzesz. Ważne jest również to, że przy odpowiedniej pielęgnacji i spersonalizowanym strzyżeniu, nowe włosy świetnie zastąpią te, które utraciłaś, oraz idealnie zintegrują się z tymi, które Ci zostały. Cały efekt niechirurgicznego uzupełnienia włosów będzie estetyczny i wyjątkowo naturalny.

Pielęgnacja nowych włosów jest łatwa, wygodna i zawiera się w jednym krótkim zdaniu: traktuj je jak swoje własne!

Najważniejsze jednak jest to, że dzięki nowym, pięknym i zdrowym włosom oraz odpowiednio dobranej fryzurze odzyskasz dobre samopoczucie i znów będziesz się czuć atrakcyjna i… seksowna!