ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Niechirurgiczne uzupełnianie włosów

Perfect Hair Clinic – Niechirurgiczne uzupełnianie włosów

Wykorzystywana przez nas metoda niechirurgicznego uzupełniania włosów i zagęszczanie włosów pozwala każdemu bez wyjątku cieszyć się nowoczesną, samodzielnie wybraną, modną fryzurą.

Jak to robimy?

Na skórze głowy, w miejscu, gdzie włosy wypadły albo są przerzedzone używamy specjalnie zaprojektowanej, bardzo cienkiej, oddychającej, transparentnej siateczki nazywanej mikroskórą. Przepuszcza ona powietrze, jest odporna na działanie potu, wody i czynników atmosferycznych. Do mikroskóry umocowane są metodą węzełkową lub metodą wtapiania (injection) włosy, starannie dobrane i dopasowane do tych, które mają nasi Klienci! Metoda ta pozwala na maskowanie każdej postaci łysienia (nawet i plackowatego) oraz blizn.

Metoda ta wykorzystuje technikę InvisibleSkin – ultracienką mikroskórę, w którą włosy są wtapiane, dzięki czemu do złudzenia przypominają te, które utraciliśmy. W tym przypadku mikroskóra jest nieprzeźroczysta, ale wykonana tak, aby idealnie imitowała kolor skóry głowy!

Nasi Klienci mają wybór kilkanaście typów mikroskóry, takie jak np.:

Vskin Micro Base Elastic Base
Baza Vskin
– super cienka membrana, przeźroczysta – elastyczna polimerowa baza – lekka, oddychająca – można na niej umieścić każdy rodzaj włosów
Micro Base
– zapewnia maksymalną wentylację– wiązanie pojedyncze lub podwójne – można na niej umieścić każdy rodzaj włosów– wyjątkowo lekka
Elastic Base
– elastyczna polimerowa baza – brak wiązań – lekka, trwała – można na niej umieścić każdy rodzaj włosów – przeźroczysta, oddychająca

 

wlos_1
wlos_2
wlos_3
wlos_4
 

Nowe włosy są bardzo precyzyjnie dobierane i projektowane. Do każdego systemu wykorzystywane są tylko naturalne, najwyższej jakości włosy słowiańskie, europejskie lub azjatyckie. Wielkość i kształt systemu włosów Perfect Hair Clinic uzależniony jest od tego jak duży jest ubytek włosów.

Systemy wykonujemy na podstawie wykonanego u nas szablonu. Przy projektowaniu uwzględniamy preferencje dotyczące rodzaju fryzury (ma to znaczenie w określaniu kierunku osadzenia włosów na mikroskórze), koloru włosów oraz ich długości i gęstości. Nowe włosy po osadzeniu w miejscu ubytku zostaną odpowiednio ostrzyżone i wystylizowane zgodnie z sugestią Klienta.

Dla każdego Klienta dobieramy indywidualnie mikroskórę, tak aby efekt wizualny po osadzeniu systemu był jak najbardziej naturalny i do złudzenia imitujący efekt naturalnego wyrastania włosów.

Odpowiednio dobrana gęstość włosów pozwala na to, aby była widoczna skóra głowy, co również daje naturalny efekt. Ten aspekt zależy jednak od indywidualnych preferencji Klientów i wybranej przez nich fryzury.

basia1
basia2
basia3
basia4
 

Stosowane przez nas systemy powinny być traktowane jak własne włosy. Można w nich spać, uprawiać każdy rodzaj sportu, kąpać się, swobodnie czesać i układać dowolną, wymarzoną fryzurę. Ważną zaletą nowych włosów jest też to, że po ich osadzeniu można się czuć naprawdę komfortowo podczas każdej wykonywanej czynności w domu, w pracy i w czasie wypoczynku. W przeciwieństwie do standardowych peruk system nie może się przesunąć na głowie czy też z niej spaść.

Odzyskaj swoje włosy i ciesz się nową jakością życia!