ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Trychologia – specjaliści w Warszawie

Trychologia – specjaliści w Warszawie

Perfect Hair Clinic zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń obejmujących skórę głowy oraz rozwiązaniami, takimi jak systemy uzupełniania włosów. Mimo że trychologia zaczęła się rozwijać już w XIX wieku, wiele osób wciąż nie zdaje sobie sprawy z tego, że problemem wypadających włosów i chorobami skóry głowy zajmuje się trycholog. Warszawa jest miastem, w którym znajduje się najwięcej gabinetów trychologicznych w Polsce, lecz w Perfect Hair Clinic pracuje trycholog, który świadczy swoje usługi dla mieszkańców miasta Warszawa i okolic. Dzięki temu każdy może skorzystać z naszej oferty, zbadać skórę swojej głowy i uzyskać profesjonalną pomoc trychologiczną.

Czym zajmuje się trycholog w Warszawie?

Trycholog podchodzi do każdego pacjenta bardzo indywidualnie, dlatego pierwsze spotkanie rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu na temat dokuczających dolegliwości. Trycholog, pracujący w klinice trychologii Perfect Hair Clinic, której siedzibą jest Warszawa, podczas wywiadu zapyta również o ogólny stan zdrowia pacjenta, zażywane leki, ewentualne przebyte operacje, tryb życia, dietę oraz stosowane kosmetyki. Następnym krokiem jest wykonanie badania trychologicznego, czyli trichoskopii, które polega na analizie skóry głowy oraz mieszków włosowych przy użyciu specjalnej powiększającej mikrokamery. Dzięki trichoskopii trycholog może ocenić stan skóry głowy oraz zaplanować leczenie, czyli dermokurację. Pacjent otrzymuje również dermokosmetyki do stosowania w domu.

Klinika trychologii z miasta Warszawa

Nasz trycholog oferuje swoje usługi mieszkańcom miasta Warszawa i okolic, którzy pragną skorzystać z badań trychologicznych prywatnie. Dzięki wczesnemu zgłoszeniu się do trychologa możesz spowolnić lub zatrzymać proces wypadania włosów lub wyleczyć choroby skóry głowy. Po rozpoznaniu problemu zaproponujemy Ci jedną z dermokuracji. W naszej ofercie znajdują się kuracje dla skóry z łupieżem, wrażliwej, odwodnionej, przetłuszczającej się, łojotokowej, a także dla osób zmagających się z łojotokowym zapaleniem skóry głowy, wypadającymi włosami, przetłuszczającą się skórą głowy oraz suchymi i zniszczonymi włosami. Nasz trycholog oferuje również specjalistyczną nawilżającą dermokurację po koloryzacji. Warszawa oraz okolice mogą skorzystać z naszych profesjonalnych dermokosmetyków złożonych z naturalnych składników bogatych w minerały, proteiny, wyciągi z ziół i witaminy.

Trycholog Warszawa – komu pomoże?

Jeśli zmagasz się z problemem wypadających włosów, cierpisz na łojotokowe zapalenie skóry, nie możesz pozbyć się łupieżu, a stosowane dotychczas preparaty nie przynoszą oczekiwanych efektów, rozwiązaniem Twojego problemu zajmie się nasz trycholog. Warszawa, ul. Dobra 11/26 – to adres naszej kliniki trychologii, gdzie otrzymasz profesjonalną pomoc trychologiczną i pozbędziesz się wstydliwego i uporczywego problemu. Nasza oferta skierowana jest również do osób, które pragną odżywić zniszczone włosy oraz dotlenić skórę głowy.

Pozostałe aktualności