ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE … najczęściej używane w Polsce do niechirurgicznego uzupełniania włosów

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE … najczęściej używane w Polsce do niechirurgicznego uzupełniania włosów

Włosy słowiańskie dziewicze są pochodzenia rosyjskiego i polskiego. Włosy 100% dziewicze co oznacza, że włosy są tylko oczyszczone, nigdy nie farbowane i nie poddawane zabiegom chemicznym. Włosy występują w różnych kolorach. Lecz są to kolory naturalne, więc mogą różnić się odcieniem od Naszych włosów, jeśli mamy farbowane. Włosy można poddawać zabiegom: farbowania, prostowania i kręcenia włosów.

Włosy na polskim rynku występują w 5 gatunkach. Różnią się one od siebie przede wszystkim ceną i jakością; mogą być delikatne, mocne, sztywne, lejące; jedne są podatne na stylizację, drugie wcale; od kręconych, przez falowane, kończąc na całkiem prostych; niektóre są trudne w zdobyciu, inne powszechnie dostępne.

Zalety takich włosów:

– bardzo wysoka jakość
– można je bardzo długo nosić
– można je stylizować i farbować
– są bardzo miękkie, lśniące i delikatne
– struktura identyczna z naszymi własnymi włosami
– pozwalają osiągnąć bardzo naturalny efekt przedłużanie.

Nasza klinika włosa Perfect Hair Clinic to miejsce, w którym otrzymasz zupełnie nowe włosy lub zagęścisz swoje własne. W naszej kulturze włosy są symbolem atrakcyjności, a osoby z bujną fryzurą wyglądają młodziej i są bardziej pewne siebie. Dzięki nowoczesnym technologiom nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zagęścił swoje włosy, korzystając z metody, która jest bezpieczna, niechirurgiczna i bezbolesna.

Pozostałe aktualności