ul. Dobra 11 lok. 26, 00-384 Warszawa 607 622 229

Trychologia

Trychologia

Trychologia jako specjalizacja została wprowadzona do sektora pielęgnacji włosów i leczenia schorzeń skóry głowy. Przyczyniła się do:

  • rozpowszechniania diagnostyki i monitorowania zaburzeń
  • dokładniejszej pielęgnacji włosów i skóry głowy
  • leczenia schorzeń skóry głowy takich jak: tłusta skóra głowy, sucha skóra głowy, łojotokowe zapalenie skóry, łupież, łuszczyca, mechaniczne i chemiczne uszkodzenia włosów i skóry głowy

Jak zadbać o fryzurę? Jak skutecznie pozbyć się łupieżu? Jakich preparatów używać do codziennej pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych? Oto pytania, które osoby niezadowolone ze swojej fryzury najczęściej zadają… w drogerii. Bardziej dociekliwi szukają pomocy w aptece lub u fryzjera. Wciąż niewiele mówi się w przestrzeni publicznej o zawodzie trychologa, czyli specjalisty w zakresie leczenia zaburzeń i chorób owłosionej skóry głowy, przy których występowaniu nie sposób marzyć o prawidłowej kondycji włosów. W Perfect Hair Clinic nie chcemy sprzedawać produktów czy usług, które na chwilę znoszą skutki problemów z włosami. Sięgamy do ich przyczyn!

Podstawą naszych działań w Perfect Hair Clinic jest badanie trychologiczne. Przeprowadzimy z tobą wnikliwy wywiad, który pozwoli nam poznać twoje problemy i oczekiwania, a także przeanalizować szereg czynników wpływających na kondycję włosów. Konsultacja trychologiczna składa się także z trichoskopii – badania z pomocą mikrokamery, która pozwala obserwować cebulki włosowe w 200-krotnym powiększeniu. W oparciu o tak pozyskaną wiedzę przystąpimy do zabiegów trychologicznych dostosowanych do twoich indywidualnych potrzeb.

Pozostałe aktualności